Placeholder image for template purposes.

Porozumění V Nejisté Době

Programy pro tělesné a duševní zdraví a zdravotní benefity Magna – a také růžová barva na vlasy – pomáhají Saře Tarasenko zachovávat si během pandemie vnitřní rovnováhu.

Tato mzdová administrativní pracovnice společnosti Magna minulé jaro krátce před lockdownem spustila společností sponzorovaný program Hlídači váhy. Již dříve se zúčastnila „výcvikového tábora“ společnosti Magna, který se konal na parkovišti u podnikových kanceláří ve městě Troy v Michiganu.

1920x960-menu-photos-02

„Magna ve mně probudila zájem o tyto programy,“ říká Tarasenko. „Když jsme začali pracovat na dálku, věnovala jsem se jim dál soukromě. Během lockdownu jsem zhubla 14 kilo a o přestávkách vedle svého stolu dělám dřepy.“

„Taky posiluju,“ dodává Tarasenko a drží při telefonátu prostřednictvím služby Microsoft Teams 4,5kilovou činku, aby názorně ukázala své odhodlání cvičit a odbourávat tak stres.

Tarasenko si stejně jako ostatní, kteří se snaží vyrovnat s nejistotou a strachem vyvolanými pandemií, jež omezila volný pohyb a obrátila naruby zaběhnuté postupy, uvědomuje, že vedle správného stravování a silových tréninků potřebuje ještě další pomoc.

Matka čtyřletého Lukase a roční Riley si musela zvyknout, že většinu času nebude pracovat ve své kanceláři, ale u jídelního stolu u sebe doma. Školku, do které její děti chodily, zavřeli, a tak je přicházeli hlídali příbuzní. To ale vedlo k rozptylování její pozornosti. Její manžel Dan, který je účetním, v počáteční fázi lockdownu také pracoval z již tak přeplněného domu.

SaraTarasenko_FireHair
SaraTarasenko_Family

SARA TARASENKO, mzdová administrativní pracovnice Magna se svou rodinou

„Bylo to hrozně stresující,“ říká. „Naštěstí jsem ale mohla mít virtuální sezení s terapeutem přes telefon z auta, které stálo na příjezdové cestě. Benefity od společnosti Magna jsou skvělé. Moje zdravotní pojištění pokrývá jak terapii, tak léky proti depresi a úzkosti. Jsem vděčná, že programy Magna šíří povědomí o duševním zdraví a pomáhají odstraňovat s ním spojené stigma. Společnost se těmito záležitostmi zabývala už před pandemií.“

Její nadřízená Carol Bentley, kontrolorka divize Magna Services of America, jí poradila, aby během pandemie také vyhledala odbornou pomoc.

Růžová barva na vlasy je další věcí, která Tarasenko zvedá náladu.

„Experimentovat s barvou vlasů mě vždycky hrozně bavilo,“ dodává Tarasenko, která bývala kadeřnicí. „Užívám si zářivé a veselé barvy. Dělá mi to radost.“

We want to hear from you

Send us your questions, thoughts and inquiries or engage in the conversation on social media.

Související příběhy

Boj s rakovinou: Společné úsilí  

Article

Epický roadtrip, inspirovaný spoluprací se společností Magna

Article

Péče o figuríny pro crash testy

Article

Zůstaňte ve spojení

Chcete vědět víc o společnosti Magna? Zůstaňte s námi ve spojení a nechte se informovat o novinkách prostřednictvím upozornění nebo e-mailů.