Placeholder image for template purposes.

Z junior inžerýra až na manažerku skupiny „Už jsem se nezastavila“

Dětství na bavlníkové farmě v Akole, Indii, ve mně probudilo lásku ke všemu, co souviselo s automobily. Když jsem byla malá, naučil mě otec řídit náš červený traktor a rozebral autobaterii, aby mi ukázal, jak vlastně funguje. Přivedl mě ke vědě a vybídl mě, abych pracovala v oboru, do kterého v té době vstupovalo jen málo žen.

1920x960-menu-photos-02

Dnes vedu rozmanitý tým Magna složený z 56 žen a mužů v indickém městě Pune, jsou to inženýři, kteří pracují na nejpalčivějších problémech automobilového průmyslu, včetně elektrifikace, kybernetické bezpečnosti či další generace softwarové architektury.

Od počátků své profesní dráhy ve společnosti na pozici junior inženýra jsem se nezastavila. Nejenže mě přitahovaly náročné projekty, které motivovaly k maximálnímu výkonu, ale nalezla jsem zde také pracovní prostředí plné podpory, flexibility, respektu a přijetí. Stručně řečeno, hodnoty společnosti Magna odpovídají hodnotám indických rodin.

Ale především jsme všichni zapáleni do své práce. Můj tým pracuje na vývoji softwaru pro nejrůznější aplikace, od dveří SUV a převodovek až po elektrické vozy. Děláme důležitou práci, která bude mít dopad na budoucí generace a na celou planetu.

Ve své funkci jsem loni prostudovala přibližně 1500 životopisů a přijala více než 40 zaměstnanců, neboť společnost Magna v Indii stále roste. Zajímají mě uchazeči, kteří mají technické dovednosti, ale chtějí také pracovat s vysokým nasazením. Hledám uchazeče, kteří se chtějí rozvíjet a učit se novým věcem.

Můj manažerský styl se hodně zaměřuje na vzdělávání. Nedávno jsem rozjela iniciativu k rozvoji komunikačních dovedností. Zaměstnanci se mohou každý týden setkávat a procvičovat si angličtinu a gramatiku. Sdílíme také vášeň k dobrým knihám a příběhům. Mým koníčkem jsou knihy – vše od Harryho Pottera až po inspirativní příběhy o Chhatrapati Shivaji Maharajovi, jednom z nejvýznamnějších indických vůdců, který zachránil svůj lid navzdory minimálním zdrojům.

1920x960-menu-photos-02 copy 34
Two people sitting in kayaks in the Augsburg Eiskanal in Augsburg, Germany

Vedle lokální iniciativy podporuje Magna rozmanitost prostřednictvím programů, jako je Women’s Leadership Talent Pool. Loni jsem byla vybrána, abych se stala členkou programu. Otevírá dveře pro specializovaná školení a další příležitosti, včetně kontaktů na ženské mentorky a vedoucí manažery společnosti.

Od jízdy v červeném traktoru jsem ušla velký kus cesty. Když se svým otcem mluvím dnes, je šťastný, že jsem součástí takové společnosti, jako je Magna. Vždy chtěl, abych byla soběstačná a silná. Nástup do této automobilové technologické společnosti byl prvním krokem na mé neuvěřitelné cestě z Akoly ke slibné budoucnosti.

We want to hear from you

Send us your questions, thoughts and inquiries or engage in the conversation on social media.

Související příběhy

Boj s rakovinou: Společné úsilí  

Article

Epický roadtrip, inspirovaný spoluprací se společností Magna

Article

Péče o figuríny pro crash testy

Article

Zůstaňte ve spojení

Chcete vědět víc o společnosti Magna? Zůstaňte s námi ve spojení a nechte se informovat o novinkách prostřednictvím upozornění nebo e-mailů.