Placeholder image for template purposes.

Przeniesienie doświadczeń zdobytych na szczytach gór do pracy

Wędrówka po Himalajach na początku tego roku uświadomiła nam, jak ważne jest środowisko i zrównoważony rozwój we wszystkim, co robimy w Magna.

Kiedy wraz z moją żoną Shital wędrowaliśmy szlakiem, byliśmy poruszeni pięknem i majestatem tego pasma górskiego. Zatrzymaliśmy się w małej chatce, niedaleko rzeki Ganges, w miejscu tak odosobnionym, że nie było tam zasięgu sieci komórkowej. Był to czas na refleksję nad tymi świętymi miejscami i nad tym, jak bardzo jesteśmy błogosławieni w tej części świata.

1920x960-menu-photos-02

Po powrocie do pracy w Pune w Indiach opisałem moje doświadczenie z wyjazdu w góry mojemu zespołowi Magna.

Często dzielimy się naszą troską dotyczącą wyzwań stojących przed naszą planetą, ponieważ wykorzystujemy nasze talenty w niemal każdym aspekcie mobilności, od układów napędowych i elementów zewnętrznych po mechatronikę. Projektując systemy i rozwiązania dla produktów przyjaznych środowisku i samochodów przyszłości, wpływamy na życie naszych klientów i konsumentów na całym świecie.

Oczywiście jesteśmy także odpowiedzialni za dbanie o nas samych. Chodzę w góry nie tylko po to, by czerpać inspirację z natury; chodzę tam, by być zdrowym i sprawnym. Staram się być przykładem dla moich 600 kolegów z Magny, dlatego mówię im o moim zaangażowaniu w regularne uprawianie jogi rano. Ta praktyka poprawia moją sprawność umysłową, wytrzymałość fizyczną i odegrała znaczącą rolę w odmłodzeniu mojego ducha podczas pandemii COVID-19.

My jednak robimy coś więcej niż tylko mówienie o doskonałej równowadze między życiem zawodowym a prywatnym. Obchodzimy Międzynarodowy Dzień Jogi i prowadzimy zajęcia, na których wyjaśniamy, jak ważne jest, by joga stała się regularną częścią zajęć sportowych. Dla naszych inżynierów stworzyliśmy zasady opcjonalnej pracy zdalnej. Moja filozofia: Jeśli chcesz utrzymać swój zespół i wydobyć z niego to, co najlepsze każdego dnia, równowaga między życiem zawodowym a prywatnym ma kluczowe znaczenie.

Dlatego nasza praca wykracza daleko poza rozwijanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie inteligentnych pojazdów i zmniejszanie emisji dwutlenku węgla.

Niedawno rozpoczęliśmy inicjatywę mającą na celu pomoc niewidomym uczniom w Pune w wyposażeniu ich w urządzenia, które pomogą im stać się bardziej niezależnymi. Nasi pracownicy są wolontariuszami w lokalnych szkołach, na przykład w wiosce Thakarwadi, gdzie zbudowaliśmy trwałą infrastrukturę i podczas spotkania mówiliśmy uczniom o znaczeniu edukacji. Powiedzieliśmy im: „Chcemy, żebyście ukończyli studia, zostali inżynierami i dołączyli do nas!”.

Nasz zespół w Indiach powiększa się, tworząc wiele możliwości dla najwybitniejszych talentów - ludzi, którzy szukają doświadczeń zdobywania szczytów w swojej karierze i w naszym wspólnym domu.

We want to hear from you

Send us your questions, thoughts and inquiries or engage in the conversation on social media.

Powiązane historie

Walka z rakiem: wspólny wysiłek 

Article

Ekscytująca wyprawa napędzana przez Magna Collaboration

Article

Dbamy o manekiny do testów zderzeniowych

Article

Bądź na bieżąco

Chcesz wiedzieć więcej o tym, co się dzieje w firmie Magna? Możesz otrzymywać najnowsze informacje o firmie Magna w postaci powiadomień i wiadomości e-mail.