Placeholder image for template purposes.

Vedeli ste o tom?
Našu Prácu Poháňa Udržateľnosť

Spoločnosť Magna mnohými spôsobmi prispieva k ochrane planéty.

Pomáhame urýchliť elektrifikáciu vozidiel pokrokmi v oblasti technológií. Zároveň v rámci našich špičkových výrobných prevádzok staviame vozidlá, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Zoznámte sa s nimi bližšie:

tail-lights

ŠPECIÁLNA JAZDA PRE PÁPEŽA ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

V našom závode v Európe postavíme úplne prvý kompletne elektrický papamobil, upravenú verziu SUV modelu Fisker Ocean – len ďalší príklad záväzku spoločnosti Magna podporiť trvalo udržateľné produkty.

Papamobil je názov unikátneho vozidla, ktoré prepravuje pápeža Františka na verejné podujatia. Tento špeciálny model Fisker Ocean bude mať solárnu strechu a interiér z kobercov vyrobených z recyklovaných plastových fliaš, ktoré boli zozbierané z oceánu.

Tento upravený model Ocean je pre pápeža, ktorý zastupuje 1,2 miliardy rímskych katolíkov na svete, dokonalou voľbou. Pápež František, ktorý často hlása potrebu chrániť „náš spoločný domov“, je tiež známy ako „pápež chrániaci životné prostredie“, pričom svoje meno prebral po sv. Františkovi, ktorý je svätým patrónom životného prostredia.

Model Fisker Ocean zostúpi z výrobných liniek Magna v novembri 2022. Spoločnosť Fisker Inc. uvádza, že auto Ocean si rezervovalo už vyše 16 000 osôb. Bude dostupné aj v prémiových verziách s funkciami, ako je pohon všetkých kolies alebo ultravysoký dojazd (približne 560 kilometrov).

ODBORNÉ POZNATKY V OBLASTI KRYTOV BATÉRIÍ ELEKTROMOBILOV

Keď v roku 2022 na cesty vyrazí elektromobil GMC Hummer a kompletne elektrický pick- up 2022 Ford F150, budú vybavené kľúčovým komponentom od spoločnosti Magna – naším inovatívnym krytom batérie.

Kryty batérií, ktoré potrebujú všetky elektromobily, uchovávajú batérie s vysokým napätím, elektrické komponenty, snímače a konektory. Sú dôležitým aspektom bezpečnosti elektromobilov, pretože chránia najdôležitejšie komponenty pred poškodením, teplom a vodou.

Každý kryt batérie je navrhnutý pre špecifické vozidlo, pretože jedno univerzálne riešenie skrátka neexistuje. Toto je len ďalší zo spôsobov, akým spoločnosť Magna vytvára inteligentné, inovatívne a zodpovedné produkty pre tie najúžasnejšie vozidlá na trhu.

Naše odborné poznatky v tejto oblasti pre spoločnosť Magna predstavujú cennú príležitosť, pretože každý elektromobil takýto kryt potrebuje.

OSVETLENIE CESTY

Keď budete najbližšie sedieť za volantom elektrického SUV Volkswagen ID.4 z roku 2021, všimnite si aj nezameniteľný dizajn spätných svetiel z dielne prvotriednej technológie spoločnosti Magna.

Pokročilá štruktúra svetiel LED vytvára jednotne osvetlené panely, ktoré napodobňujú špičkové OLED technológie. S využitím technológie prvkového osvetlenia povrchov spoločnosť Magna zaisťuje, aby systémy osvetlenia boli súčasťou dizajnu exteriéru vozidiel.

Z hľadiska dizajnu a prispôsobenia je to len ďalšou ukážkou toho, ako spoločnosť Magna zanecháva stopu na vozidlách súčasnosti.

We want to hear from you

Send us your questions, thoughts and inquiries or engage in the conversation on social media.

Súvisiace príbehy

Starostlivosť o figuríny z nárazových testov

Article

Mezzo™ Plus s technológiou Morphing Surfaces (pretváranie povrchov): Nové predstavy o predku vozidla

Article

Sedadlo budúcnosti: Od techniky FreeForm™ po sedadlo na mieru pre vás 

Article

Zostaňte v kontakte

Chcete získať ďalšie informácie o spoločnosti Magna? Môžete dostávať najnovšie správy o spoločnosti Magna prostredníctvom upozornení alebo e-mailov priamo do vašej doručenej pošty.