View of blurred trees in a forest

Boj s rakovinou: Společné úsilí

Společnost Magna a její partnerští dodavatelé společně podporují úsilí o prevenci a léčbu rakoviny, která podle Světové zdravotnické organizace představuje druhou nejčastější příčinu úmrtí na světě.

29 cyklistů z 10 divizí a skupin společnosti Magna nedávno spolu s přáteli a rodinnými příslušníky vybralo účastí na akci Princess Margaret Ride to Conquer Cancer částku 81 300 dolarů. Celá částka putovala na podporu Princess Margaret Cancer Centre v Torontu, které je jedním z pěti nejvýznamnějších center pro výzkum rakoviny na světě.

Společnost Magna v průběhu osmi let, kdy se účastní této akce jako tým, vybrala na podporu výzkumu rakoviny celkem 583 600 dolarů. Celé úsilí bylo také podpořeno programem Magna Matching, který dorovnává příspěvky zaměstnanců na charitativní účely.

Magna riders crossing the finish line for the Ride to Conquer Cancer

„Podporujeme globální úsilí o nalezení léku,“ prohlásil Avin Duggal, který ve společnosti Magna pracuje na pozici Director of Global Environmental, Remediation and Due Diligence a je jedním z 29 členů týmu zaměstnanců, rodinných příslušníků a přátel společnosti Magna, kteří se v roce 2023 zúčastnili jízdy na kolech. „Naši partnerští dodavatelé, jako jsou MJM Electric a Team Solutions, nás v posledních osmi letech hodně podporovali. A částku vybranou zaměstnanci společnost Magna dorovnala částkou ve stejné výši. Společně dokážeme ještě víc pomáhat."

Dvoudenní cyklistická akce dlouhá 143 mil a vede z Toronta k Niagarským vodopádům. Mnoho jejích účastníků jede na počest přátel a rodinných příslušníků, které zasáhla rakovina.

Team Magna at the Ride to Conquer Cancer
Rider from Magna Team at the Ride to Conquer Cancer Event
Jízda pro Rishiho
Head shot of Avin Duggal, Magna Director of Global Environmental, Remediation and Due Diligence
Avin Duggal

Duggal, který byl v letošním ročníku spolukapitánem, prohlásil, že jeden z lidí, na jejichž počest jede, je jeho 16letý synovec Rishi, kterému před pěti lety diagnostikovali leukémii.

Duggal byl součástí týmu, který podporoval Rishiho během jeho léčby rakoviny. Navštěvoval ho v New Jersey, hráli spolu online šachy a povídali si o basketbalu, zejména o Toronto Raptors.

„Velkou část svého dospívání strávil bojem s nemocí, ale nikdy si nestěžoval a byl velmi odhodlaný v úsilí, aby ho nemoc přemohla,“ řekl Duggal. „Dnes už je zase normálním dítětem, hraje golf ve středoškolském týmu, navrhuje kulisy pro školní divadlo a připravuje se na přihlášku na vysokou školu, kde by chtěl studovat psychologii. Víme, že výzkum rakoviny může pomoci dětem, jako je Rishi. Proto se účastníme této cyklistické akce.“

Letos měl Avin ve své jezdecké brašně seznam 23 lidí, které zná a kteří měli rakovinu nebo na tuto nemoc zemřeli.

„Inspirují mě,“ řekl Duggal. „Na jízdě také potkáváte inspirativní lidi, včetně těch, kteří procházejí léčbou a stále jezdí na kole. Je to jejich způsob, jak ukázat, že se nemocí nenechají ovládnout.“

Duggal dodává: „Jsem hrdý na úspěchy našeho týmu. S našimi zaměstnanci a našimi partnery jsme vybudovali silnou síť. Dokázali jsme, že nemusíte být zkušený jezdec ani nemusíte mít to nejlepší kolo. Jen musíte být odhodlaní. Děláme to, abychom dostali rakovinu z našich životů.“

We want to hear from you

Send us your questions, thoughts and inquiries or engage in the conversation on social media.

Související příběhy

Nekompromisní recyklátor ve společnosti Magna

Article

Moudrost velehor praktikovaná na pracovišti

Article

Zelená Inspirace

Article

Zůstaňte ve spojení

Chcete vědět víc o společnosti Magna? Zůstaňte s námi ve spojení a nechte se informovat o novinkách prostřednictvím upozornění nebo e-mailů.